Web-дизайн - розробка сайту
про Вас почують, Вас побачать, про Вас заговорять

Навіщо потрібно створювати сайт?

Сьогодні Інтернет України налічує декілька мільйонів активних користувачів. В основному аудиторія Інтернету - це жителі великих міст з рівнем життя не нижче за середній. Користувачі Мережі платоспроможні, адже можливості доступу в Інтернет так або інакше пов'язані з рівнем життя людини.
Потрапити в Інтернет можна: з дому, з роботи, з Інтернет-кафе.
Виходячи з сказаного, можна зробити висновок: Український Інтернет дозрів для того, щоб працювати на Вас. Він ідеальний для просування практично будь-якої продукції і послуг, пошуку нових ринків збуту і партнерів. Реклама в Мережі працює у декілька разів ефективніше, ніж у пресі, на радіо і ТБ.

 

Основні можливості, які Ви одержуєте, придбавши професійний корпоративний сайт:

...оперативна інформація
За допомогою веб-сайту Ви цілодобово інформуєте своїх клієнтів і партнерів про новини Компанії, зміни в асортименті товарів, нових послугах, акціях, цінах.
...залучення клієнтів
Щодня мільйони людей звертаються в Інтернет для отримання інформації про товари і послуги, що їх цікавлять. Люди, що переглянули Ваш сайт - вже потенційні клієнти. Вам вирішувати, чи потрібно це Вашому бізнесу.
...формування іміджу
Наявність професійно розробленого сайту стало свого роду хорошим тоном, атрибутом стабільності фірми.
...Ваш веб-сайт - це обличчя Вашої компанії
Це Ваша візитна картка. За твердженням західних експертів, 80% потенційних партнерів Вашої компанії до того як навести довідки про Вашу фірму, і до того як подзвонити Вам в офіс по телефону, спочатку перевірять Ваш Інтернет сайт. У той же час сайт підкреслює імідж, бренд компанії, по якому Вас впізнаватимуть.


У чому Ви виграєте?

- Багаторазове зниження витрат на розповсюдження інформації про Вашу фірму, і пропоновані продукти і послуги.
- Знижуються витрати на інформування Ваших Клієнтів про нові послуги, товари, зміну цін. Використовуючи Ваш сайт, вони самостійно зможуть своєчасно одержувати необхідну інформацію.
- Ні в один рекламний буклет, за такі малі гроші, не вміститься той об'єм інформації, який Ви зможете розмістити на своєму інтернет-представництві.
- Прискорюються і спрощуються процеси продажів товарів і послуг Вашої фірми, при використанні технології замовлень через Ваш сайт.Нові партнери і клієнти чекають на Вас!

Ваш сайт обов`язково буде працювати на Вас!
 

 

Copyright © 2011 - Середа К.В.
Яндекс.Метрика
Украина онлайн