Що ми пропонуємо?


Ми спеціалізуємось на створенні і підтримці веб-сайтів і надаємо весь комплекс послуг з розробки, супроводу web-ресурсів.

Ми пропонуємо Вам створення сайту "під ключ", тобто створення повністю функціонального сайту з реєстрацією доменного імені і розміщенням на сервері.  

Комплексний підхід до кожного проекту дозволяє гарантувати успіх розробленого сайту, а постійний контакт із замовником дозволить реалізувати будь-які його задуми.

 

Вартість розробки сайта розраховується індивідуально для кожного клієнта згідно

технічного замовлення upload_f2

 

ОДНОСТОРІНОЧНИЙ САЙТ

odn

 

 

Адаптування вибраного шаблону та налаштування контактної форми зворотнього звязку.


від 70 $


Сайт "ВІЗИТКА"

 

 

встановлення вибраного шаблону та адаптування під вимоги замовника, наповнення 5-7 сторінок інформаціїєю,створення 1 електронної скриньки.


від 100 $


Сайт "МІНІ КОМПАНІЯ"

 


У вартість входить: встановлення системи управління сайтом (СМС) на хостинг, розробка дизайну середньої складності, наповнення 20 сторінок, 1 розділ у виді БЛОГ,створення 5-и електронних скриньок, модуль новин, слайдшоу, зв'язок з групою FB або ВК, форма зворотного зв’язку.


від 150 $


Сайт "КОРПОРАТИВНИЙ"

 

 


У вартість входить: встановлення системи управління сайтом (СМС) на хостинг, розробка індивідуального дизайну, наповнення 40 сторінок, гостьова книга, пошук по сайту, модульостанні новини, слайдшоу, зв'язок з групою FB або ВК, карта Google, форма зворотного зв’язку, створення 10-и електронних скриньок, реєстрація сайту в пошукових системах Google і Yandex.

 

 


від 250 $


 


Інтернет магазин

 

 


У вартість входить: встановлення (СМС) та компонент Інтернет комерція, розробка індивідуального дизайну, наповнення 10 сторінок, заповнення 50 товарів, модулі (корзина, сортування, авторизація, новинки), зв'язок з групою FB або ВК, карта Google, форма зворотного зв’язку, створення 10-и електронних скриньок, реєстрація сайту в пошукових системах Google і Yandex.від 300 $


 

 

Ми надаємо весь спектр послуг, пов'язаних з Інтернетом

  • Розробка, проектування, виготовлення та підтримка сайтів;
  • Розробка унікального стилю, логотипа, дизайну;
  • Реєстрація доменних імен (ім'я Вашого сайту: www.ИМЯ.com.ua);
  • Хостинг на кращих українських серверах;
  • Електрона пошта (ИМЯ@ваш.сайт);
  • Реклама в Інтернет, баннерна реклама;

 

 

 

Copyright © 2011 - Середа К.В.
Яндекс.Метрика
Украина онлайн